Jak długo stosować noni?

Archiwalny wygląd Polinesian NONI

.
Często poprawa następuje powoli i stopniowo w sposób naturalny. Uzależnione jest to od czasu procesu  regeneracji komórek co 100-200 dni. Jednak prawie 90% ludzi już wcześniej sygnalizuje lepsze samopoczucie i poprawę zdrowia.
U niektórych ludzi Polinesian Noni działa bardzo szybko, a wielu osiąga zadowalające rezultaty w ciągu kilku dni lub tygodni. Jednak aby zadecydować o tym w jaki sposób Polinesian Noni pomogło, należy pić Noni minimum 6 miesięcy. Literatura donosi o tym, iż w niektórych przypadkach kuracja trwa jeszcze dłużej.
Jeżeli uważacie, że między 2 - 3  miesiącem stosowania Noni nie odczuliście optymalnej poprawy - zwiększcie dawkę o 1 łyżkę stołową. Podwyższajcie dawkę Noni co tydzień o kolejną łyżkę stołową, aż do uzyskania właściwej dawki dla swojego organizmu - pozwoli to na osiągnięcie celu.
U zdecydowanej większości już po 3-4 tygodniach kuracji zauważono pozytywne reakcje organizmu.
 
Większość ludzi u których nie nastąpiła poprawa, prawdopodobnie brała zbyt małe dawki, nie dostosowane do potrzeb organizmu lub robiła to zbyt krótko. Więcej na ten temat >>>

Najlepsze rezultaty są otrzymywane po spożywaniu soku Noni na pusty żołądek!

Sok czy kapsułki z NONI?
W porównaniu z tradycyjnymi formami produktów z owocu NONI, dzięki procesowi liofilizacji można uzyskać bardziej stężone ilości naturalnych składników czynny NONI, a przy tym liofilizacja pozwala na znacznie lepszą wchłanialność tych składników niż ze zjadanego owocu. Dzieje się tak dzięki tzw. higroskopijności czyli zwiększonemu stopniowi wchłanialności do organizmu. To dlatego liofilizaty działają silniej i bardziej skutecznie niż produkty pasteryzowane. Dzięki płynnej formie sok noni jest gotowym produktem  - wchłania się szybciej i jest skuteczniejszy niż kapsułki, które musza się dopiero rozpuścić i dotrawić w środowisku przewodu pokarmowego. A u osób chorych najczęściej mamy do czynienia z nie dotrawianiem pokarmów z uwagi na zaburzona prawidłowa mikroflorę. Dlatego u chorych stosuje się przede wszystkim płynna formę soku najlepiej wchłaniającego się wśród wszystkich soków -  soku NONI poddanemu wcześniej procesowi liofilizacji.

http://najlepszesuplementy24.pl/wyniki-wyszukiwania,2.html?sPhrase=noni&iProducer=&sPriceFrom=&sPriceTo=&iCategory=0&sCatalogNumber=&sProductIndex=&iFullSearch=0

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej