STRONA GŁÓWNA

Jak długo stosować?

Często poprawa następuje powoli i stopniowo w sposób naturalny. Uzależnione jest to od czasu procesu regeneracji komórek co 100-200 dni. Jednak prawie 90% ludzi już wcześniej sygnalizuje lepsze samopoczucie i poprawę zdrowia.
U niektórych ludzi Polinesian Noni działa bardzo szybko, a wielu osiąga zadowalające rezultaty w ciągu kilku dni lub tygodni. Jednak aby zadecydować o tym w jaki sposób Polinesian Noni pomogło, należy pić noni minimum 6 miesięcy. Literatura donosi o tym, iż w niektórych przypadkach kuracja trwa jeszcze dłużej.
Jeżeli uważacie, że między 2-3 miesiącem stosowania Noni nie odczuliście optymalnej poprawy - zwiększcie dawkę o 1 łyżkę stołową. Podwyższajcie dawkę Noni co tydzień o kolejną łyżkę stołową, aż do uzyskania właściwej dawki dla swojego organizmu - pozwoli to na osiągnięcie celu.
U zdecydowanej większości już po 3-4 tygodniach kuracji zauważono pozytywne reakcje organizmu.
 
Większość ludzi, u których nie nastąpiła poprawa, prawdopodobnie brała zbyt małe dawki, nie dostosowane do potrzeb organizmu lub robiła to zbyt krótko. Najlepsze rezultaty są otrzymywane po spożywaniu soku Noni na pusty żołądek!
.

Proponowane dawki profilaktyczne i lecznicze.

Polinesian Noni  może pić każdy: osoby dorosłe w każdym wieku,  kobiety w ciąży, niemowlęta, dzieci i sportowcy.
>

Uwaga!

Aby cenne składniki morinda citrifolia mogły dotrzeć do jelita grubego i dalej wniknąć do wnętrza ciała, musi ona najpierw przejść przez pierwszą ważną przeszkodę - przez żołądek.
W żołądku wraz z wydzielaniem się soków trawiennych, przyjmowane przez usta pożywienie rozkładane jest na części składowe. Jeśli sok z Polinesian Noni będzie tam zbyt długo, zawarte w nim cenne niektóre składniki rozpadnie się. Tym samym staną się dla systemu przemiany materii całkowicie bezużyteczne jako stopień wstępny do ich syntezy w organizmie.
Uwaga!
Podobne zjawisko zachodzi przy mieszaniu soku z Noni z innymi sokami, z wodą lub mlekiem oraz podczas pasteryzacji. Wszystkie one szkodzą najcenniejszym składnikom - proteinom i enzymom.

Jak temu zapobiegać?

1/ Należy sprawdzać, jaki kupujemy produkt. Czy jest on w oryginalnym opakowaniu produkowany przez sprawdzoną firmę 4 Life Products w dystrybucji California Fitness/CaliVita, które posiadają najlepsze światowe certyfikaty GMP i FDA!
Sprawdź czy na opakowaniu widnieje napis:

2/ Polinesian Noni należy pić zawsze rano - ma czczo!
W porze obiadowej lub przed kolacją, Polinesian Noni stosujemy minimum 30 minut do godziny przed planowanym posiłkiem - jednak nie wcześniej niż dwie godziny po wcześniejszym śniadaniu lub obiedzie.

.DZIAŁANIE LIOFILIZOWANEGO OWOCU NONI >>>

Wyślij link do Noni znajomemu/znajomej