Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Błogi sen – poduszki z naturalnym wypełnieniem.

26 marca 2023 Błogi sen


Sen jest jednym z najważniejszych procesów regeneracyjnych dla organizmu człowieka. Szczególnie jego jakość wpływa na zdrowie i samopoczucie. Stres oraz pęd za lepszym jutrem sprawia, że coraz więcej już młodych ludzi ma problemy z zaśnięciem. Mała ilość godzin snu może doprowadzić do chorób serca, cukrzycy, otyłości, a nawet depresji. Z tego powodu coraz więcej osób sięga po leki na sen. Niestety powoduje to uzależnienia i ogromne frustracje. Niefarmakologicznym, lecz bardzo skutecznym sposobem na problemy ze snem są poduszki z naturalnym wypełnieniem.

Postaw na zdrowy sen

Ekologiczne poduszki bawełniane z wypełnieniem gryczanym bądź z innymi naturalnymi dodatkami chronią przed działaniem drobnoustrojów. Dodatkowo masują skórę, pobudzając krążenie krwi, dotleniając przy tym wszystkie narządy wewnętrzne. Na jakość snu szczególnie wpływają wszelkie dolegliwości związane z bólem migrenowy oraz stres i napięcie mięśniowe. Oferta https://zdrowysen-sklep.pl/pl_PL/ poduszek z naturalnym wypełnieniem zapewni wszystkim błogi sen. Łuski gryki w poduszce idealnie dopasowują się do kształtu ciała. Dzięki temu wpływają na rozluźnienie mięśni. Nasiona pochodzą z ekologicznych upraw z terenu Lubelszczyzny. Pozytywny wpływ gryki na organizm człowieka jest przeogromny. Posiada ona właściwości antyalergiczne i nie powoduje rozwoju roztoczy. Takie poduszeczki zalecane są zarówno dla dorosłych, jak i dzieci cierpiących na wszelkiego rodzaju alergie. Większość osób w trakcie snu zmaga się z nadmierną potliwością ciała. Dowolne ułożenie naturalnej poduszki spowoduje wchłonięcie wilgoci i zapewni prawidłową cyrkulację powietrza.

Poduszeczki rehabilitacyjne

Nie tylko łuski gryki mają właściwości zdrowotne na prawidłowe funkcjonowanie człowieka. Oprócz komfortu snu naturalne poduszki z gryki, gorczycy bądź pestek wiśni w połączeniu z lawendą sprawdzają się również do celów rehabilitacyjnych. Wszelkiego rodzaju odleżyny, opuchlizny bądź stłuczenia ciała można zniwelować poprzez zrobienie lodowego okładu z naturalnej poduszki z łusek gryki. Wystarczy włożyć dosłownie na kilka chwil malutką poduszeczkę do zamrażarki i następnie przyłożyć na obolałe miejsce. Dolegliwości ustąpią bardzo szybko. Wszelkie napięcia mięśniowe również znikną pod wpływem okładów lodowych z poduszeczki z gryki. Jej wielkość bez problemu można dopasować do swoich potrzeb. Połączenie łusek z naturalną bawełnianą tkaniną pozwoliło na stworzenie niezwykle praktycznych i prozdrowotnych akcesoriów do sypialni, podróży oraz do celów rehabilitacyjnych. 

Wprowadzenie do leczenia uzdrowiskowego

Redakcja noni.com.pl

Nasi redaktorzy na Noni.com.pl to zespół pasjonatów zdrowego stylu życia, którzy zaangażowani są w dostarczanie najbardziej wartościowych treści naszym czytelnikom. Każdy z naszych redaktorów ma bogate doświadczenie i wiedzę w obszarach związanych ze zdrowiem, sportem i dietą, co pozwala nam tworzyć artykuły, które są zarówno interesujące, jak i pomocne dla naszej społeczności czytelniczej. Nasz zespół skupia się na dostarczaniu praktycznych porad, ciekawych informacji i inspirujących historii związanych z dbaniem o zdrowie i aktywnym trybem życia. Jesteśmy tutaj, aby inspirować i wspierać naszych czytelników w ich drodze do lepszego samopoczucia i zdrowszego życia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Wprowadzenie do leczenia uzdrowiskowego
dbanie o czystość w gastronomii 
dziecko zabawa

Jesteś zainteresowany reklamą?